אודות החנות

SCompuTech הוא עסק פתרונות טכנולוגיים בבעלות מקומית, הפועל על מנת לספק ערך מצוין ללקוחות, למגזר הפרטי והעיסקי, על ידי אספקת מוצרים ושירותים יוצאי דופן המותאמים להתאמה לצרכי הלקוח והתקציב האישיים, תוך שהם מספקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום הטכנולוגיה.

Facebook

היכנסו אלינו לדף הפייסבוק הצטרפו לדף, כך תוכלו להיות מעודכנים לגבי מוצרים חדשים. תוכלו גם לשאול שאלות להתייעץ לפני רכישה וכדומה.

Twitter

פיגשו אותנו גם בטוויטר. שילחו לנו שאלות והודעות שונות לגבי מוצרים והזמנות. נתראה...

LinkedIn

פיגשו אותנו גם linkedIn. שילחו לנו שאלות והודעות שונות לגבי מוצרים והזמנות. תוכלו גם לשאול שאלות להתייעץ לפני רכישה וכדומה. נתראה...

אז מה הסיפור שלנו

תחום הדיגיטל והטכנולוגיה הם ללא ספק חלק בלתי נפרד מהמציאות היום יומית שלנו. המהפכה הדיגיטלית החלה בעיקר כאשר האינטרנט הפך אט אט לדרך התקשורת העיקרית של ימינו. בין אם מדובר באתר חדשות, אפליקציית וואצאפ, דואר אלקטרוני או חברות בפייסבוק, כולנו משתמשים במכשירים השונים בשיגרת ימינו  בחיינו הפרטים, בעבודה ובעסקים.

כאנשי מקצוע שמבינים וחיים ונושמים טכנולוגיה, עם השכלה רחבה ונסיון ארוך טווח בתחומי הטכנולוגיה השונים, אנו מתייעדים לספק חוויית רכישה מעולה, עם תמיכה ויעוץ מקצועיים ואמינים מהשורה הראשונה.
המוצרים בחנות הינם חדשים והם מהטובים ביותר שניתן לרכוש. אנו בוחרים את המוצרים ביתר שאת כדי ללספק שירותים לשביעות רצונם של כל לקוחותינו.